Aktualności
 • IMMANUEL & MICHAEL BLACK (06-06-2017)
  Czternaście lat czekały nagrania na wydanie! To prawie rekord świata. niedopatrzenie rynku fonograficznego? Nie ważne, ważne że w końcu można usłyszeć jedną z najciekawszych sesji nagraniowych jakie powstały nas Wisłą!
 • ŚMIERĆ KLINICZNA "Nienormalny świat" na CD! (15-05-2017)
  Po płycie winylowej przyszedł czas na CD. ,,Nienormalny świat" to pierwsza oficjalna płyta CD ŚMIERCI KLINICZNEJ, która ukazuje się ponad trzydzieści pięć lat po jej utworzeniu. Na płycie znalazło się osiem studyjnych utworów z lat 82-84 i osiem piosenek koncertowych. Nagrania są bardzo dobrej jakości i dobrze dokumentują muzyczną drogę zespołu.
 • CLAN OF XYMOX na jedynym koncercie w Polsce! (04-04-2017)
  Clan Of Xymox to legenda zimnej fali, 31.03. na całym świecie ukazał się ich nowy album "Days of black". Trasa koncertowa promująca album obejmuje całą Europę, 30.09. zespół zawita do Gliwic...
 • RADYKALNA WIEŚ premeira albumu! (04-04-2017)
  Radykalna Wieś to teksty i muzyka płynąca z prostych, wiejskich serc. Łączy to, co tradycyjne i pierwotne z dubowymi brzmieniami, w których nie brakuje punkowego pazura. Czerpiemy inspirację z przeszłości naszych dziadów, którzy grając na gęślach, snuli przy ogniskach bajdy o tym, co można spotkać między kniejami. Jesteśmy dziećmi Jawora i Dolnego Śląska.
 • CT-TONES czyli ska w natarciu! (24-01-2017)
  Toruńska załoga która z dużym zaangażowaniem próbuje swoich sił na polskiej scenie, zarażając publiczność energią Early Reggae i Ska. Debiutancki album swoja premierę będzie miał na Festiwalu Afryka 28.01.2017!
 • ZACZAROWANY OŁÓWEK JESTEŚMY DZIKIMI CHŁOPCAMI. (09-12-2016)
  Zaczarowany Ołówek, załoga ze Stalowej Woli, ich muzyka, którą sami nazywali psychobilly to mieszanka punk rocka, rockabilly, rock'n'rolla i nie wiadomo czego jeszcze. Wydali kasetę demo, zaistnieli w Jarocinie... fragment wywiadu z Rafałem, który przeprowadziliśmy niedawno w stolycy.
 • ZA ZU ZI "Tyłem do przodu" (05-12-2016)
  Drugi album formacji z Jarocina! Ciekawe nieszablonowe podejście do muzyki reggae!
Nowości w sklepie
  • RAMONES MANIACS POLAND
   To drugie, polskie wydawnictwo poświęcone The Ramones! 31 zespołów, tych znanych i tych mniej znanych połączyło siły by nagrać płytę, która jest hołdem dla legendy punk rocka! warto siegnac po ten krążek, nakład limitowany.
  • NATTALIE RIZE "Rebel Frequency"
   Australijka Nattali Rize jest jedną z niewielu kobiet, którym udało się zdobyć sławę w zdominowanym przez mężczyzn świecie reggae. Jej sceniczna charyzma i wyjątkowy głos uwiodły jamajskich producentów. Droga Nattali do sukcesu rozpoczęła się od jej australijskiej formacji Blue King Brown, z którą od ponad 10 lat koncertuje na całym świecie. Występowali przed takimi artystami jak Carlos Santana czy Damian Marley.
  • IZRAEL "Izrael gra Kulturę"
   Kultura powstała w 1983 roku w Warszawie. Zespół znalazł miejsce w klubie Hybrydy w pomieszczeniu prób Izraela. Z czasem coraz więcej muzyków z Kultury zaczęło grać równolegle w Izraelu, aż w końcu oba zespoły zaczęły dawać koncerty pod wspólnym szyldem jako Kultura-Izrael. Po 30 latach Izrael postanowił sięgnąć do zapomnianych archiwów, co pozwoliło przypomnieć sobie i odkryć na nowo siłę muzyki i tekstów, które pokrył kurz.
  • PABLOPAVO I LUDZIKI "Ladinola"
   Ladinola to godzina muzyki umiarkowanie młodzieżowej. Tytuł jest trochę zwodniczy, choć sporo piosenek nawiązuje do muzyki latynoskiej, ale takiej już oprowadzonej po Warszawie. Nieco się zmęczyła, a smog ją upudrował po naszemu....
  • BIG UP! "Dusza"
   Wreszcie mamy w rękach debiutancki długogrający album wielkopolskiego zespołu BIG UP! Zespół tą płytą zabiera nas w podróż po swojej Duszy - i taki też jest tytuł tego wydawnictwa. Duszy dodajmy dubowo/rootsowej...
  • ASWAD "Live At Rockpalast Cologne 1980"
   Legenda roots reggae i ich mocny występ z 1980 roku. Wydanie zawierające dwie płyty winylowe!
  • CLAN OF XYMOX "Days Of Black "
   Nowy album i nowa promująca go trasa. Tym razem Ronni Moorings z załogą prowadza nas ścieżkami utartymi, bez zbednych wycieczek w poszukiwaniu innej niż lubimy muzyki! Mocna album dla wszystkich, którzy kochają muzykę CoX i klimat new wave!